tekirdağ e-ticaret, çorlu e-ticaret, çerkezköy e-ticaret, trakya e-ticaret, online satış

hizmetinizde

tekirdağ e-ticaret, çorlu e-ticaret, çerkezköy e-ticaret, trakya e-ticaret, online satış

çorlu web tasarım, tekirdağ web tasarım, web tasarım destek, sıkça sorulan sorula

E-Ticaret

 Tekirdağ Çorlu e-ticaret sistemleri    E-ticaret yazılımları, ürünlerinizin tanıtımı ve satışı için 7/24 kendi başına çalışan internet mağazalarıdır. Eğer ürünlerinizi internet kullanıcılarına açmak ve bu kullanıcıların online şekilde ödeme yaparak ürünlerinizi temin etmelerini istiyorsanız, e-ticaret yazılımları sizlere en uygun çözümlerdir.

     Ekibimiz sizlere e-ticaret yazılımları konusunda en profesyonel çözümleri getirmektedir. Bu çözümlerin başında öncelikle e-ticaret sisteminizin eksiksiz, kendi başına müşterilerin bir çok ihtiyacını özellik olarak barındırması geliyor. Bunun dışında e-ticaret sitenizin gelişen internet teknolojisini sonuna kadar kullanarak görselliğin ön planda olması ve müşterilerinize güven vermesi bizim için önemli unsurlardandır.

     Ürün satışlarını, e-ticaret sistemleri ile internet kullanıcılarına da sunan firmalar günümüzde başarıya 1 büyük adım daha atmış sayılmaktadır. Crea'nın size e-ticaret konusunda sunacağı çözümler için iletişime geçebilirsiniz.

E Ticaret Nedir?

     Bir veya birden fazla ürünü, hizmeti satın almak isteyen müşteri ile ürünün satışını yapan firmanın internet aracılığıyla gerekli altyapı sağlanarak ürünün satışının yapılmasını sağlayan sisteme e ticaret denir.

 

Neden E Ticaret?

     Günümüzde teknolojisinde hızla yaygınlaşan internet kullanımı ile insanların alışveriş alışkanlıkları da değişkenlik göstermektedir. Bir kaç yıl öncesine kadar giyim, elektronik, kitap, cd ve benzeri ürünleri veya herhangi bir hizmeti satın almak için saatlerce dolaşıp zaman harcadığımız mağazalar artık yerlerini yavaş yavaş online alışveriş siteleri yani e ticaret sitelerine bırakmaktadır.

     Öyle ki mağaza sahipleri de bu durumun farkındadır. Birçok orta ve büyük ölçekli mağazanın artık e ticaret web sitesi bulunmaktadır. Ancak bu durum yeterli olmayacaktır. Yakın bir zamanda mağazaların büyük bir kısmı yerini e ticaret sitelerine bırakacak ve rekabet artık mağaza sahipleri içinde internet üzerinden devam edecektir.

     "Ne yapılırsa yapılsın artık mağazalar yerlerini e ticaret sitelerine bırakacaktır. Çünkü günümüz teknolojisi bunu gerektiriyor. Karlı alışverişin yeri artık e ticaret web siteleridir."

tasarım 59