Web Tabanlı Projeler İçin En Doğru Adres Tasarım59

hizmetinizde

web tabanlı proje, web proje, tekirdağ web proje, çorlu web proje, internet projeleri

çorlu web tasarım, tekirdağ web tasarım, web tasarım destek, sıkça sorulan sorula

Web Tabanlı Projeler

tekirdağ web proje merkeziGünümüzde masaüstü uygulama programlarının yerini hızla web tabanlı uygulamalar almaktadır.

Web tabanlı uygulamaların en önemli artısı, internet erişimi olan her bilgisayardan, ilave program kurulumu gerekmeksizin, kolayca çalıştırılabilmesi ve bu sayede hedef kitleye etkileşimli uygulamalarla hitap edilebilmesi olarak tanımlanabilir.

INTRANET ve B2E Uygulamaları
“Business to Employee” olarak açıklayabileceğimiz bu kavram, intranet yani şirket içi internet olarak düşünebileceğimiz bir platformda şirket çalışanları arasındaki bilgi paylaşımının hızlı ve etkili olmasını sağlamaya yönelik bir altyapıdır. Böylece sadece çalışanların istediği bilgiye ulaşmasını sağlamakla kalmaz, bilgiyi paylaşmaya yetkisi olmayan kişilerin de ulaşımını kısıtlar.
 

EXTRANET ve B2P Uygulamaları
“Business to Partners” ya da “Extranet” olarak da adlandırılan bu tarz siteler, şirket dışından sadece izin verilen kullanıcılara açık intranet olarak da tanımlanabilir. Tedarikçiler, çözüm ortakları gibi birlikte çalışılan iş ortaklarına verilecek kullanıcı adı ve parolalarla ulaşılan bu siteler onların ihtiyaç duyacakları özel bilgilerin sürekli güncellendiği bilgi paylaşımına yönelik sitelerdir. Bu bilgiler sadece onların kullanımına yönelik açık bilgilerdir, fiyat listelerini, onları ilgilendiren son haberleri, stok durumunu veya ihtiyaç duyacakları çeşitli görsel malzemeleri veya PDF dokümanları içerir.
 

PORTAL Geliştirme
Çoğunlukla, kullanıcılarının ilgi alanları hakkındaki bilgilere ulaşmak ve başka kullanıcılar ile interaktif iletişime girerek bilgi paylaşımında bulunmak amaçlı kurulan sitelerdir. Bu tarz siteler dışında bir de kurumsal portal siteleri mevcuttur. Bu portalların içerikleri ise firma hizmet ve ürünlerine ait kapsamlı bilgilerin kullanıcılara tek bir noktadan ulaştırılması amaçlı geliştirilmektedir.

Gerçekleştirdiğimiz Projeler

Trakya Kalkınma Ajansı Proje Yönetim Sistemi

İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü Veri Yönetim Sistemi

Tekirdağ Valiliği İl İstatislik Sistemi

web tasarım


tasarım 59